loader
BİZİ TANIYIN

Mofem Makina Türk toplumunun yanında

AR-GE

Yeni ürün ve araçların üretimine veya üretilmiş olan ürünlerin geliştirilmesine gereken önem sürekli olarak verilmektedir.

TASARIM

Üretimini yapdığımız ürünlerin kullanımında büyük rol oynayan tasarım faktörü ekibimizin uzun planlama çalışmaları sonrasında en kullanışlı hale getirilmiştir.

10000 m2 alan

2.500 m2 kapalı 7500 m2 açık toplamda 10.000 m2 alanda üretimini yapan Mofem Makina Türkiye'de sektörünün lideri konumundadır.

2 YIL GARANTİ

Mofem Makina, gerekli test ve teslimattan sonra teslim edilen her ürün için 2 Yıl garantiyi taahhüt eder.

TECRÜBE

Güçlü servis ağı ile müşterilerine satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti sunarak iş tecrübesinde sürekli ilerletmektedir.

UZMAN EKİP

İş ve işçi güvenliğini temel alan, konusunda uzman ekibimiz çözüm ve sonuç odaklı çalışarak her zaman daha iyi iş çıkarma çabası içerisindedir.

2008 yılında KURUCUSU OLAN FEYZULLAH ÖZDEMİR Tarafından tarım ve hayvancılık sektörüne hitaben Silaj BALYA VE PAKETLEME üretimine başlamıştır.
2.500 m2 kapalı 7500 m2 açık toplamda 10.000 m2 alanında deneyimli ve yenilikçi kadrosuyla çalışmalarına devam eden firmamız sektörde ki pazar payını arttırıp uluslar arası firmalarla rekabet edebilir düzeye ulaşmaktadır.

Kalite Politikamız
Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.
Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir. İnsan ve hayvan sağlığını etkileyen kalite zincirinin bir halkası olduğumuzun bilincindeyiz.
Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlemekte ve çalışmalarımıza uyarlanmaktayız.
Üretim, yönetim ve pazarlama çalışmalarında etik değerleri koruyarak ve her türlü faaliyetlerimizi çevre duyarlılığına özen göstererek sürdürmeye kararlıyız.

Vizyonumuz;
• Türkiye’nin bilinen tarım aletleri üreticileri arasında olmak.
• Kurum, kuruluş, çiftçi ve bayilerimize ürün ve hizmetlerimizi, kalite anlayışımızdan ödün vermeden ve her seferinde insan, çevre ve doğanın yaşam düzenine katkıda bulunarak sunmaktır.

Misyonumuz;
• Türkiye ve Dünya'da yeni teknolojilerin üretim ve kullanımına açık olarak, kalite, maliyet ve teslimat açısından tüm müşteriler tarafından beğenilen ürünler üretmek, kendi ürün ve üretim teknolojimizi geliştirmek, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak ve çevreye gereken özeni göstermek.
• Sürekli iyileştirme politikalarıyla özdeşleşen kaliteli yönetimi, deneyimli personeli ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile ilk akla gelen ve tercih edilen bir kurum olmaktır.